Często Zadawane Pytania

Jak długo zostanie mi wydane moje prawo jazdy?

Prawo jazdy wydawane jest zwykle w ciągu dwóch tygodni od zgłoszenia usługi i zweryfikowania płatności, poprzez wybranie w formularzu wysokiego priorytetu dostawy. Możesz ubiegać się o zezwolenie w ciągu 7 dni roboczych. Spowoduje to znaczny wzrost ceny całkowitej.

Kiedy należy dokonać płatności?

Opłata za usługę jest wymagana z góry, ponieważ praktyki, badania wzroku, koszty egzaminów, przewodniki dotyczące nauki jazdy muszą być rejestrowane (oczywiście z fałszywymi datami) i nie możemy pokryć tych kosztów na nasz koszt. więc proszę nie kontaktować się z nami, aby poprosić o płatność po dostawie!

Jakie metody płatności są akceptowane przy zakupie prawa jazdy?

Używamy tylko wysoce bezpiecznych i niemożliwych do wyśledzenia metod płatności dla bezpieczeństwa klienta i naszego, płatności, z której korzystamy najczęściej i za pośrednictwem kryptowaluty, na przykład bitcoin.

Ile kosztuje zakup licencji?

Koszt wszystkich oferowanych przez nas licencji między praktyką a usługą wynosi maksymalnie 760 € do 2100 €. Koszt różni się w zależności od rodzaju wymaganej licencji, a w szczególności od lokalnej motoryzacji znajdującej się najbliżej Twojego domu, w której musisz się zarejestrować. W rzadkich przypadkach może to kosztować więcej niż wspomniany limit.

W jaki sposób wysyłane jest do mnie prawo jazdy?

Licencja wysyłana jest listem poleconym (czas dostawy od 1 do 2 dni) na adres wskazany w formularzu do wysłania zapytania. Śledzenie zostanie również udostępnione, aby sprawdzić status Twojej przesyłki.

Dlaczego miałbym ufać Twojej usłudze?

Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie i robimy to od lat ze 100% sukcesem. Oprócz referencji od naszych klientów, możesz sprawdzić naszą stronę internetową, aby zobaczyć przykładowe dokumenty i przykładowy film. Codziennie otrzymujemy minimum 2-7 zamówień od klientów z całego świata, a oni zawsze polecają nasze usługi innym po otrzymaniu dokumentów. Bądźcie więc pewni naszej legitymacji.

Jak mogę mieć pewność, że otrzymam prawdziwe paszporty lub inne dostarczone przez Ciebie dokumenty?

Wysyłając Twój dokument, wyślemy Ci również dyskietkę weryfikacyjną, kod telefonu i link do bazy danych, której będziesz używać do weryfikacji autentyczności swojego dokumentu. Dzięki dyskietce weryfikacyjnej będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje informacje zapisane w rzekomym systemie bazy danych. Widzenie informacji w systemie oznacza, że dokument jest prawdziwym dokumentem. Dlatego musisz legalnie korzystać z dokumentu.

Czy kupowanie licencji jest nielegalne?

Z tego powodu stosujemy metody płatności i kontaktu, aby zachować poufność i maksymalną poufność klienta.